Gépkezelő operátor (Újhartyán)

Újhartyáni autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresem GÉPKEZELŐ OPERÁTOR kollégát, várom jelentkezésedet ha szimpatikusnak találod a lehetőséget!

Gépkezelő operátor

Feladatok

  • főtengely csapágy gyártó gyártósoron történő munkavégzés
  • adott termék megmunkálási folyamatának nyomon követése
  • különböző mérőműszerekkel való mérések elvégzése

Követelmények

  • általános iskolai végzettség
  • gépkezelőként szerzett tapasztalat
  • műszaki érzék és érdeklődés
  • mérőműszerek használatában való jártasság
  • magasfokú monotonitástűrés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó látás

Amit kínálunk

  • bruttó 410.000 forint belépő alapbér
  • kiemelkedő műszakpótlék
  • cafeteria: havi SZÉP kártya juttatás
  • belső kávékártya, ami a gyárban használható
  • bejárás támogatás: céges buszjárat/ saját autóra km költségtérítés
  • tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • munkaruha
  • túlóra lehetőség (de nem elvárás)
  • alapos betanítás és támogatás
  • az első hónapban nyílt nap a HR-rel, ahol visszajelzéseket adhatnak az új kollégák
  • ingyenes sportolási/ edzési lehetőség az újhartyáni edzőteremben

Munkavégzés helye

Újhartyán

Újhartyán