Gépkezelő operátor(Ajka) (Ajka)

Gépkezelő pozícióba új kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Gépkezelő operátor munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Gépkezelő operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Hőkezelési folyamatok, előírások, ismerete, betartása, ellenőrzése
  • Hőkezelő kemencék előírás szerinti használata, hőfokok beállítása, hőfok ellenőrzése, ventilátorok ellenőrzése
  • Hőkezelő berendezések periodikus ellenőrzése
  • Hőkezelési adatok rögzítése, gyártás kisérő dokumentumok kitöltése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • targoncás jogosítvány
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség, jó fizikum
  • alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés folyamatos felvételi
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatás
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Versenyképes bérezés, alapbér+ prémium+ műszakpótlék
  • Betanulási idő folyamatok elsajátítására
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Ajka