Gépkezelő operátor-Oroszlány (Oroszlány)

Operátor munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk oroszlányi munkavégzésre keres Operátor munkatársakat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz hozzánk és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk oroszlányi munkavégzésre keres Operátor munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz hozzánk és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • Alkatrészek gyártása utasításoknak megfelelően
  • Az alkatrészek csomagolása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • A gyártott alkatrészek előírás szerinti ellenőrzése, a minőségellenőrzések dokumentálása
  • A közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1400 Ft/ óra kezdőbér + műszakpótlék
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárási támogatás (tömegközlekedés, autó)
  • Ingyenes céges busz Tatabányáról
  • Nettó 35.000 Ft/ hó cafateria az első ledolgozott teljes hónaptól
  • Családias környezet, jó hangulatú csapat

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órában, hétfőtől péntekig
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  1 400 - 1 550  Ft  / óra
Oroszlány