Gépkezelő operátor-Szombathely (Szombathely)

Cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre, GÉPKEZELŐ OPERÁTOR munkatársakat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre, GÉPKEZELŐ OPERÁTOR munkatársakat keres! Jelentkezz és mi minden másban végig segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre, GÉPKEZELŐ OPERÁTOR munkatársakat keres!

Jelentkezz és mi minden másban végig segítünk!

Feladatok:
• autóipari termékek összeszerelése munkautasítás alapján
• minőségellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• gyártásban szerzett tapasztalat
• megbízhatóság, rugalmasság
• precíz munkavégzés, jó kézügyesség

Amit kínálunk:
• Bruttó 1518 Ft/óra +műszakpótlék
• Teljesítmény bónusz (bruttó 40.000-80.000 Ft)
• SZÉP kártyás juttatás
• Túlóra bónuszok
• Fél éves prémium
• Utazási költségtérítés 100%-ban
• Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
• Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
• Gyors és kiszámítható felvételi folyamat!
• Ingyenes szálláslehetőség, ha messziről érkezel!

Munkarend:
• 3 műszakos munkavégzés- napi 8 óra
• túlórázási lehetőség

Szombathely