Gépkezelő pozícióra kollégát keresünk (Böhönye)

Gépkezelő pozícióra kollégát keresünk

Feladatok

  • Munkagépekkel anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Munkagépek szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése, tisztántartása
  • Helyszíni munkairányító által meghatározott feladatok teljesítése
  • A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • MS Office programok alapos ismerete
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, alapos és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Takarmánygyártásban szerzett tapasztalat
  • Gépész végzettség
  • Kazánfűtő végzettség
  • Tapasztalat manitou-, traktor vezetésében
  • Darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Lendületes fiatal csapat
  • Teljes munkaidő

Leírás

Megbízónk Somogy megye legnagyobb és leginnovatívabb állattartó telepe, Gépkezelő kolléga jelentkezését várja. A cégcsoport fő profilja a sertés- és tejelőszarvasmarha-tenyésztés, valamint állatállománya ellátásához a növénytermesztés. A közel 250 főt foglalkoztató vállalat Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadója.

Munkavégzés helye

Böhönye

Böhönye