Gépkezelő (Sopron) (Sopron)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk soproni munkavégzésre keres gépkezelő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Faipari megmunkáló gépek műszaki paramétereinek beállítása a gyártási igényeknek megfelelően
  • Operátori karbantartások koordinálása

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Termelő gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amint kínálunk:

  • Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Alapbér: Bruttó 2211 Ft/óra
  • Műszakpótlék: 20 % (18:00-22:00 között) és 40% (22:00-06:00 között)
  • Havi mozgóbér
  • Előrelépési lehetőség
  • Munkaruházat
  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Ingyenes szállást biztosítunk a távolabbról érkező kollégáknak

Sopron