Gépkezelő-Szentgotthárd (Szentgotthárd)

Cégcsoportunk szentgotthárdi munkavégzésre keres GÉPKEZELŐ munkatársat, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szentgotthárdi munkavégzésre keres gépkezelő munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szentgotthárdi munkavégzésre keres gépkezelő munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• CNC gépek alapanyaggal történő kiszolgálása
• Alkatrészek gyártása megmunkálógépeken az ellenőrzési és termelési terveknek megfelelően
• Szerszámok ellenőrzése, kopott szerszámok cseréje
• Átállások lebonyolítása, szükséges változtatások végrehajtása
• Alkatrészek ellenőrzése mérőeszközökkel, eredmények rögzítése az ellenőrzési tervnek megfelelően
• Nem megfelelő alkatrészek azonosítása, elkülönítése

Elvárások:
• 3 műszakos munkarend vállalása
• Rendszerszemlélet, folyamatszemlélet
• Nagyfokú önállóság
• Logikus gondolkodásmód
• Csapatszellem

Előnyök:
• CNC gépkezelő képesítés
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amint kínálunk:
• Azonnali kezdés lehetőség! – folyamatos felvételi és belépő napok
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Teljesítmény bónusz, műszakpótlék és túlóra pótlék (13. és 14. havi bónusz)
• Kiemelt útiköltség térítés (bérlet esetén a 86%, gépkocsi esetén 40 Ft/km)

Munkabér

  • bruttó  277 000  Ft  / hó
Szentgotthárd