Gépkezelő-Szombathely (Szombathely)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre, GÉPKEZELŐ munkatársakat keres!

Feladatok:

  • autóipari termékek összeszerelése munkautasítás alapján
  • minőségellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • precíz munkavégzés, jó kézügyesség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1973 Ft/óra + műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz (bruttó 40.000-80.000 Ft)
  • SZÉP kártyás juttatás
  • Túlóra bónuszok
  • Fél éves prémium
  • Utazási költségtérítés 100%-ban
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés!
  • Kifejezetten kellemes, családias munka körülmények

Munkarend:

  • 2 és 3 műszakos munkavégzés, vagy állandó éjszakás munkarend (8 órás)
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  1 973  Ft  / óra
Szombathely