Gépkezelő,-Szombathely (Szombathely)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre, Gépkezelő munkatársakat keres!

Feladatok:

  • Autóipari termékek összeszerelése munkautasítás alapján
  • Gyártó gépek és berendezések kezelése
  • Termékek összeszerelése
  • Az eredmények megállapítása és dokumentálása
  • A folyamatos gyártás minőségének ellenőrzése, minőségének biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Precíz munkavégzés, jó kézügyesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz
  • SZÉP kártyás juttatás
  • Fél éves prémium
  • Utazási költségtérítés 100%-ban
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés!
  • Kifejezetten kellemes, családias munka körülmények

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés
  • Túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  2 173  Ft  / óra
Szombathely