Gépkezelő-Szügy (Szügy)

Gépkezelő munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szügyi munkavégzésre keres Gépkezelő munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szügyi munkavégzésre keres Gépkezelő munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Termékek munkautasítás szerinti elkészítése
  • Munkavégzésre meghatározott gépek kezelése
  • A selejt azonosítása és kiküszöbölése
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása (2 illetve 3 műszak)
  • Monotónia tűrés, jó színlátás
  • Kiválasztási folyamaton való megfelelés (próbamunka)
  • Igényes, pontos munkavégzés

Előny:

  • Ipari gépek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alap órabér bruttó 1314 Ft-tól
  • Utazási költségtérítés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség – határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat

Munkabér

  • bruttó  1 314 - 1 642  Ft  / óra
Szügy