Gépkezelő (WHC011911) (Németország)

Gépkezelő (WHC011911)

Ausztriai műanyagipari partnercégünkhöz gépkezelőket keresünk!

Feladatok:

  • gépek/berendezések működtetése
  • előírt utasítások alapján az üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzése
  • termelési dokumentációk előírás szerinti vezetése
  • a félkész és késztermék előírás szerinti kezelése és csomagolása
  • a termelés során keletkezett hulladékok kezelése, valamint kijelölt helyen való tárolása
  • berendezések üzemeléséhez szükséges alap- és segédanyagok biztosítása, feladása és ezek fogyasztásának könyvelése.

Elvárások:

  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat előny
  • többműszakos munkarend vállalása
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Minimum A2-es német nyelvtudás
  • Autó megléte az ingázáshoz
  • Sopron és környéki lakhely

Munkavégzés helye

Müllendorf