Gépkezelő (WHC0197) (Győr)

Gépkezelő (WHC0197)

Multinacionális győri autóipari partnercégünk részére termelésének növekedése miatt műszaki rajz ismerettel és fémipari végzettséggel GÉPKEZELŐ pozícióba keresünk munkatársakat (8 órás - 3 műszakos munkarend, illetve 12 órás folyamatos munkarend 3+3) nettó havi 300.000 Ft-tól.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • CNC esztergák, marógépek, fogazógépek, leppelő-gépek (szabadszemcsés megmunkálás) és tesztelőgépek folyamatos termelésének biztosítása PLC vezérlésű berendezéseken való munkavégzés
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása és karbantartása
  • Szerszám, lapkacserék, termékátállások lebonyolítása
  • Korrekciók elvégzése
  • Munkautasítás szerinti pontos, precíz munkavégzés, a tevékenység pontos dokumentálása
  • Biztonságos munkavégzés, rendezett és tiszta munkakörnyezet fenttartása

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Gépipari mérések és kézi mérőeszközök ismerete (mikrométer, furatmérők, tolómérő)
  • 8 órás 3 műszakos munkarend illetve 12 órás folyamatos munkarend, 3+3

Munkavégzés helye

Győr

Győr