Gépkezelő/gépbeállító (Sajóbábony)

Gépkezelő/gépbeállító

Leírás

Nemzetközi, stabil vállalati háttérrel rendelkező, folyamatosan és dinamikusan fejlődő, világszínvonalú termékportfólióval rendelkező, piacvezető gyártó partnercégünk részére gépkezelő/gépbeállító kollégákat keresünk az alábbi feladat ellátására:

Feladatok

  • Az üzemi technológia működtetése, vegyipari berendezések üzemeltetése
  • Az anyagfajták és anyagtípusok ismerete, gyártásközi mintavételezés elvégzése
  • A gyártó berendezések előírás szerinti üzemeltetése, egészségvédelmi, környezetvédelmi, biztonságtechnikai, minőségügyi kockázatot rejtő problémáinak feltárása és jelentése.
  • Nyilvántartások készítése, jelentések, levelezések, dokumentumok megőrzése és rendszerezett tárolása.

Elvárások
  • Középfokú végzettséggel rendelkezik (szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Gépkezelő/gépbeállító tapasztalat
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzésre törekszik
  • Teljes munkaidős, folyamatos 4 műszakos munkarendben történő napi 8 órás munkavégzést vállal

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Karácsonyi jutalom

Munkavégzés helye

Sajóbábony

Sajóbábony