Gépkezelő/gépbeállító (Nemesvámos)

Multinacionális hátterű partnercégünk számára keresünk gépkezelő és gépbeállító kollégákat 3 műszakos munkarendbe.

Ha dolgoztál már fémipari területen, szeretetnél fejlődni és munkáddal hozzájárulni a repülőgépek megépítéséhez, akkor jelentkezz nálunk!

Gépkezelő/gépbeállító

Feladatok

  • Termelősoron lévő célgépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • Gyártás dokumentálása
  • Gépek, eszközök napi karbantartása

Követelmények

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Szakmunkás végzettség
  • Fémmegmunkálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Alapbér + kiemelkedő műszakpótlék: du. 26%,éjszaka 49%
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria csomag
  • Éves bónusz
  • Utazás támogatás
  • Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Vállalati rendezvények
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok,gyümölcsnap

Nemesvámos