Gépkezelő munkatárs (Maglód)

Gépkezelő munkatárs Maglód
4390

Azonnali munkakezdéssel- Túlóra NÉLKÜL, FIZETETT munkaközi szünetekkel keresünk TÉGED

Összeszerelő operátor pozíciónkra.

Mi vár rád, ha nálunk dolgozol:
  • INGYENES céges buszjáratok
  • JÓ hangulatú csapat, munkavállaló központú vezetőség
  • MODERN, jól felszerelt, tiszta gyár
  • Kezdetben NETTÓ 190.000 -200.000 Ft/hó közötti bércsomag – AMI EMELKEDIK!! - NETTÓ 240.000 – 280.000 Ft/hó közötti bércsomagra
  • HÓNAP DOLGOZÓJA bónusz
  • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ
  • CAFETÉRIA
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • SZABAD hétvégék
  • TÚLÓRAMENTES élet
  • Sportolási és rekreációs támogatás
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • BEJELENTETT munkaviszony

Feladatok

  • automata/félautomata gépek kezelése, feltöltése
  • kész termékek ellenőrzése
  • szelepek gyártása (kipufogó)
  • szerelési feladatok ellátása
  • adminisztrálási feladatok elvégzése - gyártáshoz kapcsolódóan (SAP)

Elvárások

  • AKARJ dolgozni
  • HOSSZÚ TÁVON gondolkodj – mi úgy tervezünk VELED
  • Legyen meg a 8 általános iskolai végzettséged
  • Légy pontos és precíz
  • Ismerd a számítógépet (felhasználói szinten)
  • Jó ha van tapasztalatod gyártás/termelésben – de a hozzáállásoddal ezt kiválthatod!
  • Vállald a 3 műszakot – cserébe a hétvégék SZABADOK lesznek!

Előnyök

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Br. 304.000-380.000 Ft/hó
  • nettó: 190.000-280.000 Ft/hó

Munkavégzés helye

Maglód

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Maglód