Gépkocsivezető (Budapest)

Budapest

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk 6 órás munkavégzésre új munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkocsivezető

Elvárások:

Legalább középfokú iskolai végzettség, B kategóriás hivatalos jogosítvány (PAV II; Eü2), Büntetlen előélet, Magyar állampolgárság, Szükséges képességek:, Jó kommunikációs készség, udvarias fellépés, Rugalmas hozzáállás, jó problémakezelés, Csapatban gondolkodás, Fiatalos, gyors, önálló munkavégzés, Városismeret

Feladatok:

Az arra jogosult személyek hivatalos célú szállítása, A Gépkocsi-szolgálat vezetője által elrendelt személyszállítási feladatok pontos végrehajtása munkavégzésre alkalmas állapotban, az előírt formaruhában, udvarias és diszkrét magatartással, A gépkocsik gondos és takarékos üzemeltetésére, karbantartására vonatkozó szóbeli és írásos utasítások betartása, A kezelésébe adott gépkocsi üzemképes állapotának folyamatos megőrzése, A gépkocsi vezetése során a közlekedési, közlekedésbiztonsági, forgalmi és műszaki, munka- és tűzvédelmi szabályok, előírások betartása, a gépkocsi működésének figyelemmel kisérése, az észlelt rendellenesség megszüntetése, az általa elháríthatatlan hiba esetén annak közlése a Szolgálatvezetővel

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, , A jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű jogviszony, , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő,

, A pályázatnak tartalmaznia kell:, Magyar nyelvű önéletrajzot, Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát, Bérigény megjelölést, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,

, Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Gépkocsivezető"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest