Gépkocsivezető (Budapest)

Budapest, Budaörs

A hirdetés már lejárt!

Budapesti székhelyű 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk családias környezetbe munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkocsivezető

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány, Erkölcsi bizonyítvány, Pontosság, precizitás, Ápolt, tiszta megjelenés, Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat, ADR bizonyítvány

Feladatok:

Napi szintű (H-P) fix fuvarfeladat ellátása 3.5T össztömegű furgonnal, (nem futár munka)

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Biztos háttér, Versenyképes jövedelem,, Heti 5 napos munkavégzés, , Jelenleg Budapest-Pozsony -Budapest vonalon, de folyamatban van további belföldi munkavégzés kialakítása., (az autó minden nap ugyanazt a fuvarfeladatot végzi el)

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budapest