Gépkocsivezető (Gyula)

A FUTIZO Kft. 1998 óta stabilan működő, több tevékenységi kört végző Békés vármegyei középvállalkozás.

Bővülő csapatunkba hosszútávra keresünk nyerges és négytengelyes gépkocsivezető munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés.
  • A jármű gondos és szakszerű használata.
  • A gépjárműnapló és a fuvarlevelek precíz vezetése, illetve a munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok pontos ellátása
  • A közvetlen munkahelyi vezető által kiadott fuvarfeladatok pontos és maradéktalan elvégzése, végrehajtása.
  • Tehergépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, karbantartási javaslatok megtétele, rendszeres tisztítása, ápolása.

Amit kínálunk:

  • Munka Törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős, folyamatos (egész évben történő) foglalkoztatás.
  • Korrekt bérezés, bejárás támogatása.
  • Biztos vállalati háttér, azonnali kezdési lehetőség, hosszútávú foglalkoztatás.

Amit elvárunk:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI és sofőrkártya megléte
  • Minimum PÁV III
  • Digitális tachográf ismerete
  • Csapatban való kiváló együttműködés
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Balesetmentes vezetési gyakorlat, aktív járművezetői tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó készség.

Amennyiben rendelkezik fényképes önéletrajzzal, várjuk.

Bővebb információ a +36 70 450 5437-es mobilszámon kérhető Piskolty Tibor ügyvezetőtől.

Gyula