Gépkocsivezető (Magyarország)

FoodTankKft., Pozsony/Bratislava-iszékhelyű tartályos, folyékony élelmiszert szállítmányozó cég keres

Magyar – Olasz, Osztrák, Horvát, Szlovák, Cseh viszonylatokra magyar

Gépkocsivezetőket

Feladatok

Áruszállítás Észak-Délnyugat Magyarországról történik Észak-Olaszországba és vissza 2x6 munkanap, közötte 24 órás pihenő, után 2-3 pihenő otthon. Sofőr(ök)hőz ugyanaz a kamion vontató tartozik.

Elvárások

  • megfelelő jogosítványok
  • gépkocsivezetői kártya
  • digitális tachográf kártya
  • egészségügyi igazolvány
  • felelősségtudatos, megbízható

Előnyök

  • nyelvtudás
  • több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • tagja lehet fiatalos és lendületes logisztikai csapatunknak, ahol számítunk aktív és önállómunka végzésére stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk, hosszútávú munkalehetőséggel versenyképes fizetés,
  • 2 heti ciklus után, 2-3 nap pihenő otthon

Küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!