Gépkocsivezető (Budapest)

2010 óta működő, Budakeszin található, reformélelmiszer-alapanyagok importjával és exportjával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk keresi új tagját. Téged keresünk, ha munkádat pontosan, precízen végzed, szereted a Budapest és környéki kiszállításokat 3,5 tonnás kisteherautóval.

Gépkocsivezető

Feladatok

  • az áru szállításának biztonságos és hatékony végrehajtása
  • szállítási dokumentumok pontos és rendszeres vezetése
  • egyéb eseti feladatok ellátása ( beszerzés, posta)
  • gépjármű állapotának és tisztaságának figyelemmel kisérése és fenntartása
  • amikor nincs kiszállítás, akkor a raktárban történik a munkavégzés (áru összekészítése, átvétele, kiadása)

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • magasemelésű targonca jogosítvány
  • áruszállítói gyakorlat Budapesten 3,5 tonnás kisteherautóval
  • jó kommunikációs készségek
  • megbízhatóság és precizitás
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • nagykereskedelem, élelmiszerek iránti érdeklődés
  • Budakeszihez közeli lakhely
  • targoncavezetői engedélyek
  • jó fizikai állapot
  • lojális személyiség

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaidő
  • megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Várjuk önéletrajzod a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest