Gépkocsivezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ambasada Crne Gore u Mađarskoj

Objavljuje slobodno radno mjesto za poziciju

VOZAČ U AMBASADI CRNE GORE U MAĐARSKOJ

  • Izvršilaca: 1
  • III/IV nivo kvalifikacije obrazovanje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 1 godine
  • Poželjno znanje crnogorskog i/ili engleskog jezika

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija kandidata,
  • Potvrda o regulisanom boravku na teritoriji Mađarske,
  • Kopija lične karte,
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti,
  • Diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja,
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak,

Zainteresovana lica mogu dostaviti biografiju sa motivacionim pismom i potrebnom dokumentacijom  na e-mail adresu, ili poštom na adresu: Ambasada Crne Gore, 1051 Budapest, Arany Janos utca 15/I,  (kontak telefon +36 1 373 03 00)

Konkurs se objavljuje 16. marta i traje 15 dana, zakljucno sa 30. martom 2020.

Rok za dostavljanje prijava: najkasnije sedam dana po prestanku objavljivanja oglasa.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Montenegró magyarországi Nagykövetsége

Pályázatot ír ki a következő munkakör betöltésére

GÉPKOCSIVEZETŐ MONTENEGRÓ MAGYARORSZÁGI NAGYKÖVETSÉGÉN

  • Létszám: 1
  • III/IV. fokú képzettségi szint
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Elvárás a montenegrói és/vagy angol nyelvismeret

Szükséges iratok:

  • Önéletrajz,
  • Magyarországi állandó tartózkodási engedély másolata,
  • Személyazonossági igazolvány és lakcímkártya másolata,
  • Orvosi igazolás munkaköri alkalmasságról,
  • Diploma vagy bizonylat az iskolai végzettségről,
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Az érdekeltek jelentkezését önéletrajzzal, motivációs levéllel és a szükséges iratokkal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk vagy postai úton: Montenegró Nagykövetsége, 1051 Budapest, Arany János utca 15/I. (kapcsolat +36 1 373 03 00)

A pályázat megjelenésének ideje március 16., időtartama 15 nap, 2020. március 30-al bezárólag.

Jelentkezési határidő: legkésőbb a megjelenés végétől számított hét nap..

Csak a szűkebb körbe bekerült jelöltekkel felvesszük a kapcsolatot.

Budapest