Gépkocsivezető / betegkísérő (Győr)

Humán Centrum Kft.

Gépkocsivezető / betegkísérő

Leírás

Partnercégünk betegszállító tevékenysége több mint két évtizedes múltra tekint vissza. A vállalat flottája 60 gépjárműből áll, melyek között a járó, hordszékes és fekvőbetegek számára kialakított autók mellett speciálisabb, az elektronikus kerekesszék szállítására is alkalmas autók is megtalálhatók. Munkatársai körülbelül 12.000 beteget szállítanak havonta az otthonukból gyógykezelésre és a kórházak osztályaira, illetve az intézményekből haza.

Feladatok

  • Ülő-, járó- és fekvőbetegek szállítása 9 személyes gépjárművel
  • Menetlevél és betegszállítási adatlap pontos vezetése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 2 éves vezetési tapasztalat
  • Legalább szakmunkás végzettség

Amit kínálunk

  • Bruttó 300.000 Ft alapbér
  • Túlóra, éjszakai és ünnepnapi pótlékok
  • Munkaruha, védőruha és mobiltelefon biztosítása

Előnyök

  • PÁV II. vizsga
  • Egészségügy területén szerzett tapasztalat
  • COVID-19 védettségi igazolvány megléte

Munkavégzés helye

  • Győr
Győr