Géplakatos (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Stabil munkahelyet keresel? Jelentkezz hozzánk GÉPLAKATOS munkakörbe Gyálra, háztartási és autóipari alkatrészeket gyártó partnerünkhöz.

Géplakatos

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • termeléshez kapcsolódó gépek (elsődlegesen excenter présgépek) és perifériák karbantartása, szükség esetén javítása
  • egyedi eszközök, berendezések megtervezése megvalósítása
  • pneumatikus rendszer karbantartása
  • esetenként egyéb termeléshez kapcsolódó feladatok

Követelmények

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • géplakatos végzetség és tapasztalat
  • alapos, felelősség teljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • présüzemben géplakatos vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pneumatikai ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • juttatási csomag: alapbér és cafeteria, évente kétszer bónusz lehetőség
  • egy stabil, megbízhatóan működő munkahely
  • érdekes, változatos munkakör és szakmai fejlődési lehetőség
  • időben érkező fizetés
  • jó munkakollektíva
  • 1 műszakos munkarend (munkaidő H-P: 6 – 14:30)
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • az üzem BKV buszjárattal is könnyen megközelíthető