Géplakatos munkatársat keresünk (Budapest)

Géplakatos munkatársat keresünk

Feladatok

  • forgácsolt alkatrészek sorjázása, végkikészítése
  • alkatrészek összeszerelése
  • forgástestek kiegyensúlyozása

Elvárások

  • szakirányú végzettség (géplakatos / gépszerelő)
  • 3-5 év releváns gyakorlat
  • mérőeszköz ismeret
  • igényes, önálló munkavégzés

Előnyök

  • különféle forgástestek kiegyensúlyozásában szerzet tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett főállású foglalkoztatás egy műszakos munkarendben (6:00-14:20)
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint (alapbér + kiemelkedő teljesítmények jutalmazása + önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás + kedvezményes üdülési támogatás)
  • jól megközelíthető munkahely

Leírás

Partnerünk a vasút és gépgyártás történelmében 177. éve, világszinten jelentős szerepet játszó cégcsoport tagja, – az egyedi, kisszériás vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó szakemberi közé keresünk Forgácsoló üzemükbe

GÉPLAKATOS munkatársat!

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Budapest