Csomagoló munkatárs Isaszeg (Isaszeg)

Csomagoló munkatárs Isaszeg
5223

A Delego Kft. autóipari műanyag alkatrészek, burkolatok és csatlakozó házak gyártásával foglalkozó partnercége részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Csomagoló munkatárs

Könnyű fizikai munka Isaszeg

NYUGODT légkör - Végzettség NÉLKÜL - HOSSZÚ távon – MAGAS BÉRREL! INGYENES céges BUSZJÁRATOK!

Feladatok

  • Műanyag alkatrészek összegyűjtése a gyártósorról
  • Burkolatok leszedése a gépekről
  • Csomagolási és címkézési feladatok ellátása
  • Minimális adminisztrációs munka elvégzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

  • Végzettség NEM szükséges, elegendő a 8 általános iskolai végzettség
  • AKARJ a csapatunk tagja lenni
  • SZERESS több műszakban dolgozni (3 műszak)
  • GONDOLKOZZ hosszú távon – hogy SZÁMÍTHASSUNK Rád!
  • Légy precíz és pontos

Amit kínálunk

  • AZONNAL kezdhetsz
  • NYUGODT légkörben dolgozhatsz
  • ÓRABÉRED kiemelkedő lesz
        br. 1300 Ft/óra, amely próbaidő után br. 1400 Ft/órára emelkedik
  • HOSSZÚ TÁVON számítunk Rád
  • BEJELENTETT munkád lesz
  • Hétvégéid SZABADOK
  • INGYENES, gyors és kényelmes céges buszjárat Gödöllőről, odáig pedig támogatjuk bejárásod (tömegközlekedéssel/autóval egyaránt)
  • NINCS KÖTELEZŐ túlóra, de vállalhatsz -> több lesz a fizetésed
  • Kapsz CAFETERIÁT
  • FÉLÉVENTE 90.000 Ft juttatás csak azért, MERT NÁLUNK DOLGOZOL
  • HŰSÉGBÓNUSZ
  • HÓNAP DOLGOZÓJA DÍJ

Munkavégzés helye

Isaszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Isaszeg