Gépleszedő operátor - Isaszeg (Isaszeg)

- Isaszeg

A hirdetés már lejárt!

Gépleszedő operátor - Isaszeg
5223

[:hu]

Autóipari műanyag alkatrészek, burkolatok és csatlakozó házak gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépleszedő operátor

Könnyű fizikai munka Isaszeg

Br. 1300 Ft/óra alapbérrel, cafeteriával, prémiumokkal és hűségbónusszal várunk! Támogatjuk bejárásod, akár tömegközlekedéssel, akár autóval érkezel hozzánk!

Feladatok

•    Műanyag alkatrészek és burkolatok leszedése a gyártósorról
•    Elektromos csatlakozók házainak elkészítése
•    Szedési, csomagolási és címkézési feladatok ellátása
•    Műszakvezető utasításainak betartása
•    Munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

•    Alapfokú iskolai végzettség
•    Álló munka és több műszak vállalása
•    Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
•    Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

•    MAGAS ÓRABÉR + cafeteria + prémiumok + hűségbónusz!
•    BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munka

Elérhetőség

[email protected]

Munkavégzés helye

Isaszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.