Gépmester (Kecskemét)

Gépmester

Leírás

Gépmester pozíció 2 műszakban Kecskeméten!

Gépmester

Feladatok

  • Nyomdaipari papírfeldolgozó gépek beállítása, átállítása a következő termék gyártásához,
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása,
  • Gyártás közben felmerülő hibák feltárása és elhárítása,
  • Egyszerűbb karbantartási, javítási munkák elvégzése,
  • Termék minőségének ellenőrzése a gyártási folyamat közben,
  • Gyártási idők naprakész beírása a vállalatirányítási rendszerbe.

Elvárások
  • Gépészeti alapismeretek,
  • Gyártó gépek beállításában szerzett tapasztalat,
  • Önálló, produktív munkavégzés,
  • 4 műszakos munkarend vállalása,
  • Műszaki végzettség vagy tapasztalat, illetve karbantartói tapasztalat előny.

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Étkezési hozzájárulás,
  • 35%-os műszakpótlék,
  • 13.havi fizetés,
  • Útiköltség támogatás,
  • Barátságos, családias munkakörnyezet,
  • 6 hónap után nyugdíjpénztár hozzájárulás.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét