Gépmester 4 műszakban 12 órás munkarendben Szegeden (Szeged)

Gépmester 4 műszakban 12 órás munkarendben Szegeden

Leírás

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy modern, dinamikus csapatnak, ahol lehetőséged van fejlődni és hosszú távú karriert építeni!

Keresünk 1-2 kollégát 4 műszakos 12 órás munkarendbe betanított gépmester pozícióba

Feladatok

  • Műanyag granulátum-gyártó gépsorok beállítása, kezelése és működtetése.
  • Termék-átállások előkészítése, gépsorok teljes körű takarítása, gyártási szériák elindítása.
  • Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása, raktározásra történő előkészítése.
  • Elvégzett feladatok dokumentálása.
  • Eszközök, berendezések és a gépsorok környékének folyamatos tisztántartása.
  • Gyártási paraméterek folyamatos ellenőrzése és a stabil gyártás biztosítása.

Elvárások
  • Megbízható és a munkájára igényes.
  • Hajlandóság a tanulásra és a munkavégzésre vonatkozó szabályok elsajátítására.
  • Szabályzatokban foglaltaknak és a műszakvezető utasításainak megfelelően kell elvégezni a munkát.
  • Hosszútávú munkalehetőséget keresünk.
  • Legyen kitartó.

Amit kínálunk
  • A munkavégzéshez szükséges teljes munkaruházatot biztosítjuk.
  • Egyértelmű leírások és szabályzatok segítik a munkavégzést.
  • Részletes betanítási és oktatási program.
  • Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződéssel.
  • Ha még nem rendelkezik targonca jogosítvánnyal, akkor nálunk ingyen megszerezheti.
  • Autós bejárás esetén 30 Ft/km támogatás
  • Helyközi bérlet 86%.
  • Cafetéria negyedéves kifizetéssel
  • Betanítás alatt is teljes fizetés
  • Targonca jogosítvány megszerzését biztosítjuk

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged