Gépmester, gépkezelő (Magyarország)

Csomagoló fólia gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépmester, gépkezelő

Elvárások:

  • Műszaki szakmunkás végzettség vagy minimum középfokú végzettség,
  • Munkájára igényes, precíz,
  • Terhelhető, jó állóképességű,
  • Műszaki beállítottság,
  • Hibák gyors felismerése és kezelése, megoldása,
  • Idegen nyelv ismerete nem szükséges a munkához,
  • Időbeli pontosság

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év),
  • Targonca vezetői jogosítvány

Feladatok:

  • Gépbeállítás, gépek felügyelete, folyamatos anyagellátása,
  • Az elkészült tekercsek kezelése,
  • Szerszámok cseréje, tisztítása és ezek karbantartása,
  • Minőségi követelmények szerinti gyártás,
  • Zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása,

, Megbízóról:,

Csomagoló fólia és ebből készülő zsákok, tasakok gyártással foglalkozik., Munkatársaik és a cégvezetés egyaránt elkötelezettek a technológiai fejlesztés, valamint a környezettudatos munkahely megteremtésében., Kiemelt fontosságú számukra ökológiai lábnyomunk mérséklése.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett hosszútávú munka, versenyképes bér,
  • Munkába járás költségtérítése vagy bérlettérítés,
  • Családias légkör,
  • Tervezhető jövő,
  • Korona vírus alatt is biztos és biztonságos munkahely,
  • Előrelépési lehetőség műszakvezető gépmesterré, üzemvezető helyettessé