Gépszerelő (Budapest), (Tiszaújváros), (Százhalombatta)

Gépszerelő - Szivattyúszerelő lakatos, gépésztechnikus

Feladatok

  • Forgógépek (szivattyú, kompresszor, turbina, fúvó, ventilátor stb.) szerelésében, karbantartásában való aktív részvétel
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról
  • Lehetőség készenléti szolgáltatásba való részvételre

Elvárások

  • Legalább gépésztechnikus/lakatos végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai gyakorlat forgógépek karbantartásában
  • Jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)
  • Legalább B kategóriás jogosítvány
  • Jó alkalmazkodó készség
  • Felelős, önálló munkavégzés
  • Jó csapatmunkára való készség
  • Precíz munkavégzés és dokumentálás

Előnyök

  • Karbantartás szakirányú végzettség
  • Ipari forgógépek karbantartásában való tapasztalat (elsősorban erőműi, olajipari, petrolkémiai területről, vízi közműveknél)
  • Nyelvismeret – lehetőleg angol
  • Munkavédelmi ismertek/ jogosítvány
  • Egyéb végzettség / képesítés (targoncavezetői jogosítvány, tűzvédelmi vizsga, hegesztői vizsga, könnyűgépkezelő, nehézgépkezelő, daruvezetői és teherkötözői vizsga, gépkezelői vizsga stb.)
  • Jó felhasználóiszintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlookvstb.)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő több mint huszonnyolc éves magyar tulajdonú családi vállalkozásnál, alkalmi külföldi munkavégzés lehetőségével
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció, a piaci környezettől függően
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Százhalombatta-Budapest vagy Tiszaújváros

  • Fényképes önéletrajz
  • Végzettségek, minősítések másolatai
  • Jelentkezési határidő: FOLYAMATOS

Százhalombatta