Géptervező Mérnök (Nyírbátor)

Géptervező Mérnök

Leírás

Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk nyírbátori gyáregységébe Géptervező Mérnök kollégát keresünk, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • A vállalat által, a vevői igények alapulvételével gyártott automatizált csomagolási berendezések és komplett rendszerek gépészeti tervezése és fejlesztése AutoCAD és Inventor 3D tervező programok segítségével
  • Testreszabott részegységek megtervezése a hatékony működtetés és a költséghatékonyság figyelembevételével
  • Az Alkatrészgyártás és az Összeszerelés folyamatos támogatása az Ön által megtervezett gépek gyártása során
  • A gépek, csomagolási rendszerek és prototípusok fejlesztésében való részvétel, azok optimalizálása a piaci követelményeknek megfelelően

Elvárások
  • Felsőfokú gépészmérnöki (elsősorban géptervező, gyártástechnológia, mechatronika szakirányú) végzettség
  • Lehetőleg releváns tapasztalat géptervezői vagy gépészmérnöki területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • CAD rendszerek alapos ismerete (AutoCAD és Inventor)
  • MS Office felhasználói szintű és ERP rendszer ismerete
  • Nemzetközi csapatmunkában való együttműködés képessége, rugalmasság, innovatív gondolkodásmód, gyakorlatiasság, precizitás, megbízhatóság
  • Elsősorban angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Felelősségteljes feladatkör
  • Fiatal, rugalmas, motivált csapat
  • Erős csapatszellem
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Nyírbátor