German speaking 1st level helpdesk analyst (Budapest)

German speaking 1st level helpdesk analyst

Feladatok

  • IT támogatás különböző csatornákon (e-mail, telefon)
  • Hardver és szoftver támogatás
  • Alap technikai gondok kezelése pl. jelszó visszaállítás
  • Komplex probléma esetén továbbítás a second level számára

Tanulmányok

  • Legalább középfokú végzettség

Szakmai tapasztalat és ismeretek

  • Nem igényel tapasztalatot, komplex betanulási folyamatot biztosít a vállalat

Személyes készségek és kompetenciák

  • Magabiztos német és angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Windows és Microsoft Office ismeretek
  • Ügyfél orientált hozzáállás
  • Magabiztosság a telefonos kommunikáció során
  • Magas fokú probléma megoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kreativitás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest