Gipszkartonos szakember (Németország)

Kivitelező cég keres Gipszkartonos szakembereket hosszú távra!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szárazépítő tapasztalat
  • Pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Józan élet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • B kategóriás jogosítvány
  • német nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:

  • Falak kitűzése, állítása és glettelése Q3-ig
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör, bejelentett munkaviszony
  • Órabér: bruttó 17 euró, szaktudástól függően
  • Szállás biztosítása saját apartmanjainkban
  • Utazás biztosítása saját buszainkkal
  • Saját munkaruha és szerszámok biztosítása
  • Biztos megélhetés, hosszú távú munkahely
  • Magyar kapcsolattartó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva.

Az állásra fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni!

Érdeklődni az alábbi számon lehetséges: +3670/420-6445

Hétfőtől-péntekig, 8-16 óráig hívható!