Global Supplier Quality Engineer (Electrical) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan növekvő partnerünknél megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Legyél a csapat része, jelentkezz a beszállítói minőségbiztosítási mérnöki pozíciónkra.

Global Supplier Quality Engineer (Electrical)

Feladatok

A leendő SQE kolléga fő fókuszában új termékek bevezetéséhez kapcsolódó projektek minőségbiztosítási mérnöki támogatása lesz. Ez a pozíció kevésbé kommunikáció és projektmenedzsment feladatokat takar, inkább a műszaki, mérnöki tevékenységen lesz nagyobb hangsúly.

Feladatok részletesen:

  • E/E (elektomos és elektronikus) komponens beszállítói termék, projekt és a folyamatok problémáinak kezelése, minőségbiztosítása (Level 4)
  • Vevői visszáruk komponens hibája esetén hiba lekövetése
  • Beszállítói panaszok elkészítése és folyamattal kísérése a vevői reklamációk alapján
  • Beszállítói analízis reklamációs folyamatok nyomon követése
  • A beszállítótól kapott 8D-k elfogadása/elutasítása, az eredmények továbbítása a garanciális koordinátor és garanciális mérnök felé
  • A beszállítói hibamenedzsementhez szükséges belső inputok előállításának koordinációja, pl: speciális technikai követelmények és rajzok
  • A cég és az ügyfél minőségbiztosítási előírásainak betartatása
  • Minőségbiztosítási tevékenységek tervezése, végrehajtása, követése
  • Problémamegoldási és változáskezelési folyamatok betartása és betartatása
  • Segédletek, folyamattámogató eszközök, statisztikák, riportok készítése
  • Külső és belső auditok, felmérések támogatása és végrehajtása
  • A garanciális mérnök támogatása a vevő által támasztott követelmények érdekében
  • Folyamatok fejlesztése

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettséggel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Minőségbiztosítási képzettséggel és/vagy gyakorlattal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Előny: hardeverfejlesztési/-tesztelési tapasztalat, félvezetőgyártásban szerzett tapasztalat
  • Önálló, analítikus, szisztematikus, strukturált munkavégzés személyiséggel
  • Jó kommunikációs, prezentációs, moderátori készséggel
  • Minőség iránti elkötelezettséggel

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz
  • Szakmai tréningek
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest