Global Supplier Quality Manager (Mechanics) (Budapest)

Dinamikusan növekvő partnerünknél megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Legyél a csapat része, jelentkezz a beszállítói minőségbiztosítási menedzser pozíciónkra.

Global Supplier Quality Manager (Mechanics)

Feladatok

A leendő SQM kolléga fő fókuszában a mechanikai projektmenedzsment áll.

  • Mechanikai komponens beszállítói termék, projekt és a folyamatok minőségbiztosítása
  • Belső és beszállítói APQP tevékenységek
  • Beszállítói PPAP átvizsgálás és jóváhagyás
  • Vevői és beszállítói minőségügyi problémák kezelése SOP előtt és után 8D
  • A beszállítói managementhez szükséges belső inputok előállításának koordinációja
  • Minőségbiztosítási tevékenységek tervezése, végrehajtása, követése
  • Problémamegoldási és változáskezelési folyamatok betartása és betartatása
  • Segédletek, folyamattámogató eszközök, statisztikák, riportok készítése
  • Munkatársak oktatása, támogatása termék- és folyamatminőség terén
  • Jövőbeni külső és belső auditok, felmérések támogatása és végrehajtása
  • Folyamatok fejlesztése

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Gépészmérnöki végzettséggel
  • Minimum 5 éves beszállítói minőségügyi területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal
  • Műanyag alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalattal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással (német nyelvismeret előny)

Személyiség:

  • Önálló, analitikus, strukturált munkavégzés
  • Jó kommunikációs, prezentációs készség
  • Minőség iránti elkötelezettség

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz
  • Szakmai tréningek
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest