(Gokart)Pálya vezető (Visonta)

Dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező cég megbízásából a BSSW Visonta sportpálya (motoros, gokart pálya) üzemeltetéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

(Gokart)Pálya vezető

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság,
  • Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, kisgépkezelő bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • OKJ-s végzettség,
  • Gokartok, motorok ismerete, vagy ezek iránti érdeklődés,
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés

Feladatok:

  • Bérgokart üzemeltetés, és felügyelet,
  • Pályabírói feladatok ellátása,
  • Egyéb műszaki feladatok ellátása,
  • Pálya rendben tartása, a folyamatos és biztonságos gokartozás biztosítása,
  • A vendégek fogadása, eligazítása,
  • Gokart körök indítása és lezárása,
  • Versenyek levezénylése, koordinálása,
  • Borulás-baleset esetén azonnali segítségnyújtás,
  • Vendégekre a védőfelszerelések felsegítése,
  • Gokartpálya használat szabályzatának ismertetése,
  • A vendégek barátságos és segítőkész bánásmódban részesítése,
  • Együttműködés a kollégákkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak,

Munkavégzés helye:

Visonta

Visonta