Gondozó/ nevelő (Pest megye)

Prohumán

Dolgozzon Velünk, Magyarország első számú Hr szolgáltatójával. Találja meg nálunk az Ön számára lehető legjobb munkalehetőséget.

Gondozó/ nevelő

Feladatok

  • Gondozottak mentális és fizikális gondozása, segítség nyújtás a napi teendők ellátásában
  • Szabadidős tevékenységek szervezése, élmény alapú foglalkozások kialakítása
  • Részt vesz értekezleteken és a napi kapcsolattartásban a szülőkkel

Elvárások

  • Kiemelkedően magas szociális érzékenység a gondozottakkal és családtagjaikkal szemben
  • Jó fizikum, sok esetben a gondozottak mozgásukban korlátozottak részben vagy egészben
  • Szakmai alázat és a gondozottak és munkatársak jogainak betartása

Előnyök

  • OKJ gyermekfelügyelői végzettség
  • Szociális munkás végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Pest megye

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán