Grafikus (Szombathely)

Csapatunkba grafikust keresünk!

Cégünk 10 éves múlttal rendelkező folyamatosan fejlődő vállalkozás.

Fő tevékenységünk: egyedi ajándéktárgyak, termékek készítése; grafikai munkák kivitelezése; szublimációs és lézer technológia használata és értékesítése.

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkör ápolása és folyamatos kiszolgálása ide értve az általuk küldött grafikai anyagok alapján látványterv és árajánlat készítése és maga a megrendelt termék elkészítése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Árajánlatok kidolgozása, értékesítési projektek támogatása elejétől a végéig
  • Szublimációs és lézer technológia ismerete, ezzel kapcsolatosan a vevők támogatása
  • Az előkészített grafikák optimális, költséghatékony elrendezése a nyomtatandó alapanyagokra
  • webáruházi megrendelések összekészítése, nyomon követése, csomagok feladása
  • webáruházzal kapcsolatos feladatok ellátása
  • bejövő számlák bevételezése, kimenő számlák elkészítése

Elvárások:

  • Corel grafikai program magas szintű ismerete
  • Adobe szoftverek közepes szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • lendületes, rugalmas, önálló, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Tapasztalat
  • Ecxcel, Word ismeret
  • Jártasság értékesítésben
  • Gyors tanulási készség
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedele
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás

Szombathely