Grafikus dekoratőr (Gyöngyös)

Grafikus dekoratőr

Reklámgyártással, rendezvény- eszköz biztosítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk grafikai szerkesztő, dekoratőr kollégát.

  • Kreatív szerkesztési feladatok CorelDraw segítségével
  • Részvétel a kivitelező csapat teendőiben: tervezett anyagok elkészítése, nyomtatása
  • Dekoratőri feladatok: kasírozás, laminálás, utómunkák
  • Projektekben való együttműködés a kollégákkal
  • Az elkészült anyagok szakszerű átadása a kivitelezők részére
  • Alapanyagok menedzselése
  • Gyártógépek (nyomtatók, laminálók, kasírozók, plotterek) kezelése

  • CorelDraw magabiztos ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol tudás
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

  • Adobe szoftver, HTML ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Dekorációs munkálatokban való jártasság
  • Csoport vezetési ambíciók

  • Nyugodt, barátságos környezet, támogató közösségi háló
  • Céges projektekben való részvételi lehetőség
  • Munkaidő rugalmas beosztása
  • Bejárás támogatása
  • Csapatépítő események

Munkavégzés helye

Gyöngyös,

Gyöngyös