Grafikus gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Generali Biztosító Zrt. meghatározó piaci szereplő hazánkban, évek óta stabil piaci részesedéssel. A szervezetben dolgozók elszánt csapatként támogatják munkájukkal a Generali Biztosító gazdasági tevékenységét, eredményességét.

Grafikus gyakornok

Feladatok

  • Kreatív grafikai munkák tervezése és elkészítése
  • Arculati kivitelezési feladatok
  • Képszerkesztés online felületekre (külső és belső kommunikációs marketing anyagok készítése, mutálása, képcserék)
  • E-mail elemek grafikai tervezése

Elvárások

  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programok ismerete

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra diákmunka vállalása rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 874 Ft/óra diákbér
  • Jól megközelíthető, központi helyen található munkahely

Előnyök

  • Videószerkesztés, egyszerű animáció szerkesztésének az ismerete
  • Közösségi média marketing érdeklődés
  • UI ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest