Grafikus/kiadványszerkesztő (16-2796) (Magyarország)

Grafikus/kiadványszerkesztő (16-2796)

Feladatok

  • Kiadványok, grafikai anyagok tervezése és szerkesztése
  • Nyomdai anyagok előkészítése
  • Weboldal és online megjelenések szerkesztése és menedzselése
  • Online és offline promóciók, marketing kampányok megtervezésében és megvalósításában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Grafikai programok haladó szintű ismerete (Adobe programok – Indesign, Photoshop, Illustrator)
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség szóban és írásban egyaránt
  • Hatékony, precíz és igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (nem elvárás)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet, jó lokáció
  • Kiszámítható, tervezhető munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

(a munkavégzés helyhez kötött, nincs lehetőség távmunkára, hibrid munkavégzésre)