Gumiabroncs szerelő (Székesfehérvár)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Gumiabroncs szerelő
212

Feladatok

  • Gumiabroncsok és kerekek összekészítése, le- és felszerelése, átszerelése
  • Centrírozás
  • Defektjavítás
  • Gumiabroncsok tárolásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Egyéb javítási feladatok elvégzése

Elvárások

  • HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodás
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség és nagyfokú terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, ÖNÁLLÓ munkavégzés

Amit kínálunk

Stabil hátterű gumiszereléssel és cserével valamint abroncsok forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Autó – és tehergépkocsi abroncs szerelő

Budapest, Vecsés, Tatabánya, Pécs, Székesfehérvár

1 műszak - VERSENYKÉPES jövedelem – SZABAD hétvégék

Végzettség NEM szükséges! Jó lenne, ha rendelkeznél tapasztalattal, de ha pályakezdő vagy azért JELENTKEZZ, mert vannak tapasztalatot nem igénylő nyitott pozíciók is!
  • VERSENYKÉPES jövedelem
  • Állandó EGY MŰSZAK (8 óra /nap) – SZABAD hétvégék
  • AZONNALI kezdés, STABIL munkahely hosszú távon
  • Végzettséget nélkül is betölthető munkalehetőség
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 6:30-tól 16:00-ig (Egy évben két alkalommal 2 hónapon keresztül a munkaidő 6:30-tól 17:00-ig történik.)
  • Munkavégzés helye: partnerünk több telephellyel rendelkezik, melyek mindegyikére – bővülés miatt – új kollégákat keresünk!
    • Pécs
    • Tatabánya
    • Székesfehérvár
    • Budapest, XI. kerület
    • Vecsés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár