Gyakorlattal rendelkező raktárost keresünk (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Gyakorlattal rendelkező raktárost keresünk

Feladatok

  • beérkező alapanyagok és csomagolóanyag átvétele, elpakolása
  • receptúra alapján szakácsok részére alapanyagok kimérése, összekészítése
  • árumozgások adminisztrálása
  • raktári rend kialakítása és fenntartása
  • munkaterület tisztán tartása
  • raktárkészlet ellenőrzése, leltározás

Elvárások

  • megbízható, pontos munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • igényesség a munkájára és környezetére
  • megfelelő higiéniai szemlélet

Amit kínálunk

  • ingyenes dolgozói étkezés
  • védőital
  • munkaruha
  • kiszámítható, fix munkaidő
  • hosszútávú és stabil munkahely
  • megegyezés szerinti fix bérezés

Leírás

Szigetszentmiklósi nagyüzemi termelőkonyha keres gyakorlattal rendelkező RAKTÁROS kollégát.

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós