Gyakornok - német nyelvoktatás (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Gyakornok - német nyelvoktatás

Feladatok:

  • Telekommunikációs ágazat keres gyakornokot, ágazat specifikus német nyelvi képzések megtartásához.
  • Ágazatunk nyelvhasználatának megismerése
  • Felkészülés a tréningekre
  • Tréninganyagok kidolgozása, fejlesztése
  • Német nyelvi képzések virtuális és személyes megtartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Minimum C1-es német nyelvtudás
  • Tanítás iránti elhivatottság
  • Tanulmányi jogviszony (aktív, vagy passzív 25 éves korig)

Előnyök

  • Tanítási tapasztalat
  • Angol nyelvismeretInformatikai alapismeretek
  • Germanisztikai tanulmányok folytatása

Személyiség

  • Strukturáltság
  • Jó előadókészség
  • Precizitás, pontosság
  • Kreativitás
  • Csapatszellem

Szeged