Gyártáselőkészítő projekt koordinátor_Jánosháza (Jánosháza)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk jánosházai munkavégzésre keres gyártáselőkészítő projekt koordinátort, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Kommunikáció az ügyfelekkel és KAM-okkal a PPAP, PPF és PSW folyamatokkal összefüggésben.
  • Új termékek és termékváltoztatások gyártási, előkészítési és projektfeladatainak végrehajtása és menedzselése:
  • Vevői dokumentáció feldolgozása, beleértve BOM fileok, CAD fileok és műszaki adatok,
  • Munkautasítások és egyéb dokumentumok elkészítése és készíttetése CAD rajzokból (GVAS-t figyelembe vevő munkatervek, terítékrajzok és minden vonatkozó dokumentáció pl. PPAP, PPF és PSW dokumentáció)
  • Globális árajánlat-készítés támogatása: műszaki dokumentáció biztosítása, beleértve Projekt-tervek új és meglévő OEM ügyfelek számításához.
  • Szerszámozási és gyártási költségkalkulációk készítése, CAD adatok és egyéb dokumentációk felhasználásával
  • Munkautasítások és rajzi segédletek készítése és feldolgozása. Állítsa be a paraméterlapot az elő- és sorozatgyártáshoz. Digitális layout asztalok időszakos felülvizsgálata, adatfrissítése. Folyamatváltozásokról az érintett csapatok oktatása
  • Együttműködés és közreműködés a Continuous improvement / Lean tevékenységekben, a szabványosításban, a globális folyamatok bevezetésében és a minőségirányítási rendszerrel (QMS) kapcsolatos feladatokban.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség
  • Autóipari tapasztalat (NPI, termékfejlesztés)
  • Kiváló angol nyelvű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Kapcsolatteremtő képesség, valamint képesség a szervezet minden szintjén dolgozókkal való interakcióra, valamint online környezetben és remote módon való együttműködésre
  • Képes kezelni összetett helyzeteket és párhuzamos projekteket
  • Képes egyensúlyt teremteni a közép-/hosszú távú projektfeladatok és az azonnali, sürgős feladatok között

Jánosháza