Gyártósori operátor (Pécel)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Gyártósori operátor
60

Feladatok

  • Gépek kiszolgálása alapanyagokkal
  • Alapanyagok bekészítése a termelés számára
  • Műanyag és elektromos alkatrészek kézi összeszerelése
  • Félkész termékek mérése és ellenőrzése
  • Automata gépsorok kezelése, felügyelete

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló színlátás
  • Jó kézügyesség és pontos, precíz munkavégzés
  • Jó monotónia-tűrés
  • Minimális számítógépes és matematikai ismeretek (átváltások magabiztos ismerete)
  • Több műszakos munkarend vállalása (próbaidő alatt 1 -2 műszakban történik a betanulás)

Amit kínálunk

Folyamatosan fejlődő, autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégákat GYÁRTÓSORI OPERÁTOR pozícióba 2-3 műszakos munkarendbe!

  • AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG
  • Napi JELENLÉTI BÓNUSZ
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (tömegközlekedést 86%-ban, autóval való bejárást 15 Ft./km)
  • Emelt műszakpótlék (14:00 és 22:00 között +30% 22:00 és 06:00 között +50%)
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel