Gyártási operátor (gépkezelő) IX. kerület (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gyártási operátor (gépkezelő) IX. kerület

Leírás

Jó a műszaki érzéked és van már gyári tapasztalatod? Szívesen csatlakoznál egy folyamatosan bővülő csapathoz, ahol új kihívások várnak rád? Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk saját állományába keresünk munkatársakat bővülés miatt az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártási folyamatok végigkísérése, általános beállítások végrehajtása, automata gyártó gépek üzemeltetése (hajlító-, prés-, laminálógép);
  • Műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje;
  • A legyártott termékek ellenőrzése, utóműveletek elvégzése.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Gépkezelői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Azonnali kezdés;
  • Modern munkakörnyezet, barátságos légkör;
  • Bruttó 270.000 Ft alapbér + műszakpótlék;
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, bejárási támogatás)

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület;

Munkarend: 3 műszak.

Munkavégzés helye

Budapest,

Budapest