GYÁRTÁSI ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS (Budapest)

Egészségügyi /rehabilitációs gépek összeszerelése munkautasítások alapján.

Nemzetközi piacon működő egészségügyi rehabilitációs gépek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó vállalat bővíti szakmai csapatát és munkatársat keres Gyártási összeszerelő ( Technikus ) pozícióba.

GYÁRTÁSI ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS

(egészségmegőrző és rehabilitációs gépek)

FELADATOK:

  • gyártó csapat tagjaként egészségügyi rehabilitációs gépek összeszerelése
  • megadott technológiai utasítások követése
  • minőségellenőrzési feladatok
  • eszközök és gépek beüzemelése, tesztelése
  • lehetőség termékfejlesztési feladatokban való részvételre

ELVÁRÁSOK:

  • műszaki szemlélet, rajz olvasási készség
  • kábelkonfekcionálási ismeret/tapasztalat
  • precizitás, önálló munkavégzés, koncentrációkészség
  • csapatmunka és együttműködés
  • 1-3 év gyártócégnél szerzett munkatapasztalat előny
  • elektronikai ismeret, forrasztási gyakorlat előny
  • szakirányú végzettség előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzés
  • betanulási idő, teljesíthető feladatok
  • határozatlan idejű munkaszerződés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XI. kerület

Budapest