Gyártásinformatikus (MES engineer) (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSINFORMATIKUS (MES ENGINEER)

(16-0528)

pozícióba.

Feladatok

  • MES rendszer integrációja és alkalmazása az üzemben,
  • Javaslatok benyújtása az üzem rendszerének fejlesztésére,
  • Együttműködés a fejlesztő részlegekkel és a nyomonkövethetőség fejlesztésének támogatása,
  • IT infrastruktúra támogatása,
  • Hibaelhárítás,
  • Automatizálási projektekben való részvétel,
  • Termelési IT rendszerek tervezése, bevezetése, üzemeltetése és kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: infomatikai, automtizálási, villamosmérnöki),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Előnyök

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél.

A munkavégzés helye

Pest megye dél-keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 16-0528-as referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu