Gyártástámogató folyamatmérnök (Pécs)

Gyártástámogató folyamatmérnök

Leírás

Multinacionális gyártó partnercégünk részére keresünk Gyártástámogató folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok

  • Új/transzferált gyártócellák átvételében, beüzemelésében való részvétel
  • Meglévő berendezések felügyelete, hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése
  • Gyártás közben felmerülő hibák okainak feltárása, megelőző intézkedések bevezetése
  • Karbantartó technikusok szakmai fejlesztése

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos/mechatronikai mérnök)
  • Vezérléstechnikai, PLC programozási ismeret
  • C# ismeret előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kreatív, analitikus gondolkodás, hatékony problémamegoldó készség, szisztematikus munkavégzés, rugalmasság,
  • IATF 16949, VDA, szabványismeret, 8D, FMEA, SPC, ismeret előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk
  • Folyamatosan bővülő vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Letelepedési támogatás és albérlet támogatás
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs